Çocuk Psikolojisi Pedagolojik Terapi ve Danışmanlık Hizmetleri

Uzman Pedagog Deniz Akıncı olarak Konya’da Psikon Psikolojik Destek ve Terapi Merkezinde çocuklara ve ergenlik çağındaki gençlere psikolojik terapi ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim. Konya’da çoçuk psikolojisi, konya pedagog listesi, konya pedagog tavsiye, konya pedagog doktorları, konyada uzman pedagog, konya pedagog fiyatları, çoçuk psikoloğu konya tavsiye, çoçuk pedagog konya tavsiye, en iyi çoçuk psikoloğu konya gibi bir hizmetler vermekteyim.

Pedagojik hizmetlerimiz içerisinde en çok başvurulan psikolojik tedavilerimizden birisi disleksi tedavisidir. Öğrenme bozukluğu olarak bilinen disleksi tedavisinde disleksi tedavisi konya, disleksi eğitimi danışmanlık merkezi konya, disleksi nasıl anlaşılır psikolog konya, disleksi nedenleri konya psikolog, disleksi olan çocuğa nasıl davranılmalı psikolog, disleksi terapisi konya, disleksi tedavi ücretleri konya gibi hizmetler vermekteyim.

Ergenlik dönemindeki gençlere ve ergenlik döneminin getirdiği bunalımlara ve psikolojik problemlere yönelik ergenlik dönemi sorunları konya, ergenlikte psikolojik problemler, ergenliğin ruhsal değişiklikleri, ergenliğin sorunları ve çözümleri, ergenlerin okul sorunları çözümü, ergenlerde görülen davranış bozuklukları, ergenliğin duygusal belirtileri, ergen psikoloğu konya, ergenlik dönemi psikolojik problemlerin tedavisi, ergen terapisi fiyatları gibi hizmetler vermekteyim.

Uzman Pedagog Deniz Akıncı olarak intihar eğilimde olan gençlere yönelik intihar eğilimi tedavisi konya psikolog, intihar eğilimi terapisi konya, intiharın psikolojik boyutları, intiharın psikolojik nedenleri, intihara meyilli kişilerin özellikleri, intihara teşebbüs eden kişiye nasıl davranılmalı eğitimi gibi hizmetler sunmaktayım.

Disfazi yani konuşma bozukluğu problemi yaşayan çocuklara verdiğimiz psikolojik destek ve terapi hizmetlerimiz ile çocukların bu problemden kurtulmalarını sağlamaktayım. Disfazi problemi ile ilgili disfazi belirtileri, disfazi tedavisi konya, disfazi terapisi konya, disfazi tedavi ücretleri, afazi terapisi konya, afazi tedavisi konya, afazi tedavi fiyatları, konya konuşma bozukluğu merkezi, konuşma bozukluğu konya, kekemelik tedavisi konya gibi bir çok hizmet sunmaktayım.

Okul fobisi okula yeni başlayacak bir çok çocukta görülen ve bu korkunun giderilmesi çok da zor olmayan bir problemdir. Uzman Pedagog Deniz Akıncı olarak okul fobisi problemlerinde okul fobisi tedavisi, okul fobisi belirtileri, okul korkusu terapisi, okul korkusu tedavisi, okul fobisi çözüm yolları, okula adaptasyon problemi çözümü, konya okul fobisi tedavi ücretleri, çocuklarda okul korkusu tedavisi konya, lisede okul fobisi, okul fobisi nasıl yenilir gibi bir çok psikolojik destek ve terapi hizmetleri sunmaktayım.

Çocuklarda psikolojik problemler bazen çok daha küçük yaşlarda oluşabilir ve problemler çok erken zamanlarda farkedilebilmektedir. Çocuktaki psikolojik problemin tedavisinin yapılması eğer çocuk belli bir biliş seviyesine ulaşmamışsa çok zor olabilmektedir. Bu gibi durumlarda çocuklarla psikolojik terapileri bir oyun eşliğinde yapmak gerekir. Oyun terapisi ve filial terapi bu amaçla yapılan terapilerdir. Oyun terapisi alanında oyun terapisi konya, oyun terapisi ücretleri, en iyi oyun terapisti konya, kum terapisi konya, oyun terapisi fiyatları, en iyi oyun terapistleri, çocuklarda oyun terapisi, filial terapi psikolog konya, filial terapi konya, filial oyun terapisi yöntemi, filial terapist konya, en iyi filial terapist konya, konya filial terapi ücretleri, filial terapi fiyatları konya, oyun terapisinin etkileri gibi bir çok hizmet vermekteyim.

Çocuk psikolojisi alanında verdiğimiz bir diğer hizmetimiz ise pozitif ebeveynlik eğitimleridir. Pozitif ebeveynlik eğitimi denildiğinde pozitif ebeveyn psikolog konya, pozitif ebeveyn olma yolları, pozitif ebeveynlik hakkında bilinmesi gerekenler, pozitif ebeveyn seans ücretleri, pozitif ebeveynlik eğitimi konya, internet çağında pozitif ebeveynlik, bebeklere pozitif ebeveynlik, çocuklarda pozitif ebeveynlik, ergenlerde pozitif ebeveynlik, pozitif ebeveynlik nedir, pozitif ebeveyn nasıl olunur gibi bir çok hizmeti anne ve babalara sunmaktayım.

Hayatının bir çok alanında sınavlarla karşılaşan gençler bazen özellikle anne baba baskısı ya da çevre baskısı nedeniyle bu sınavları hayatın amacı olarak görmeye ve başarısız olurlarsa hayatlarının biteceğine kadar varan hatalı yorumlar yapmaktadırlar. Bunun doğal bir sonucu olarak da kişide sınav kaygısı oluşmakta ve normalde kolaylıkla yapması gereken bir çok sınavda başarısız olmasına neden olmaktadır. Sınav kaygısı denildiğinde sınav kaygısı terapisi konya, sınav kaygısı psikolog konya, sınav kaygısı nedir, sınav kaygısı nedenleri, sınav kaygısı azaltma teknikleri, sınav kaygısı belirtileri, sınav kaygısı ile başa çıkmanın yolları, sınav kaygısı için öneriler, sınav stresi tavsiyeler, sınav kaygısı ve çözüm yolları gibi bir çok konuda psikolojik destek ve terapi hizmetleri sunmaktayım.

Çocuk psikolojisi alanında bir çok konuda hizmet vermekteyim. Ancak bir hizmet var ki bu hizmeti vermeye yeterli eğitimi almış ve tecrübesi olan psikolog ve pedagog sayısı oldukça azdır. Bu hizmet zeka testi uygulamaları ve değerlendirmesidir. Maalesef bir çok psikolog bu testleri uygulayabilecek yeterlilikte ve donanıma sahip olmadan bu testlri uygulamakta ve değerlendirmektedir. Zeka testleri bir çok değişkene göre ve bir çok nedene bağlı olarak sonuçlarının değişkenlik gösterdiği testlerdir ve değerlendirmesi oldukça karmaşıktır.

Bu nedenle zeka testi yaptıracak anne babaların  çok iyi bir şekilde araştırma yapması ve doğru psikolog ya da pedagogu seçmesi önelidir. Uzman Pedagog Deniz Akıncı olarak zeka testi uygulamaları ve değerlendirmesi konusunda wiscr 4 zeka testi psikolog konya, wiscar 4 zeka testi uygulama fiyatları konya, wisc-r 5 zeka testi yapan merkezler konya, wisc r testi psikolog ücreti konya, wisc-r ve porteus testi uygulama konya psikolog, wais zeka testi konya, wais zeka testi uygulama psikolog, wais yetişkinler için zeka testi, alexander pratik zeka yetenek testi, alexander zeka testi uygulayıcı konya, alexander zeka testi psikolog konya gibi bir çok hizmet sunmaktayım.