Psikolog Konya Yetişkin Terapisi ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Uzman Psikolog Deniz Akıncı olarak Konya’da psikolojik problem yaşayan bireylere uyguladığımız psikolojik terapiler ile bu problemlerinden kurtulmalarını ve ruh sağlıklarını geri kazanmalarını sağlamaktayım. Verdiğim tüm psikolojik danışmanlık ve terapiler ile Konya’da en iyi psikologlardan birisi olarak görülmeye ve tercih edilmeye başladım. En iyi psikolog denildiğinde beni tavsiye eden tüm dostlarıma ve hastalarıma teşekkür ederim.

Yetişkin terapisi ve psikolog hizmetleri alanında en çok karşılaştığım problemlerden birisi olan anksiyete problemi ile ilgili anksiyete tedavisi, anksiyete krizi terapi merkezi konya, anksiyete nedir belirtileri nelerdir, anksiyete nasıl geçer, anksiyete terapisi psikolog konya, anksiyete bozukluğu tedavisi ne kadar sürer, anksiyete bozukluğu belirtileri, anksiyete fiziksel belirtileri, anksiyete bozukluklarında bilişsel davranışçı terapi uygulamaları gibi hizmetler sunmaktayım.

Bir diğer psikolojik problemlerden birisi de anoreksiya nervoza problemidir. Aşırı zayıflık problemi olarak bilinen bu psikolojik bozukluk ile ilgili anoreksiya nervoza belirtileri, anoreksiya nervoza nedir, anoreksiya nervoza tedavisi konya, anoreksiya nervoza beslenme tedavisi, anoreksiya nervoza psikolog konya, anoreksiya belirtileri, anoreksiya başlangıcı, anoreksiya bulimia terapisi konya, bulimia nervoza konya psikolog, anoreksiya tedavi merkezleri konya, anoreksiya beslenme programı psikolog, anoreksiya nasıl beslenmeli danışmanlık merkezi gibi bir çok psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri sunmaktayım.

Depresyon ve travmaya bağlı depresyon problemi yaşayan kişilere de psikolojik terapiler ile destek olmakta ve bu problemlerini tedavi ederek mutlu hayatlarına devam etmelerini sağlamaktayım. Depresyon problemi yaşayan kişilere verdiğim ağır depresyon belirtileri, majör depresyon belirtileri, klinik depresyon, depresyon tedavisi, maskeli depresyon, majör depresyon tedavisi, ağır depresyon tedavisi, psikolog depresyon tedavisi, distimik depresyon, majör depresyon atakları, depresyon bilişsel davranışçı terapi, depresyon tedavisi ilaçsız, örtülü depresyon, reaktif depresyon nedenleri, kronik depresyon tedavi yöntemleri, yüksek fonksiyonlu depresyon, depresyon için psikolog gibi psikolojik terapi ve danışmanlık hizmetleri ile bu problemleri çözüme ulaştırmaktayım.

Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu problemleri de en çok karşılaştığım ve hizmet verdiğim psikolojik problemlerden birisidir. Hem yetişkinlerde hem çocuklarda görülen bu problem ile ilgili yetişkinlerde dikkat eksikliği tedavisi, yetişkinlerde dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, hiperaktif çocuğun tedavisi, çoçuklarda dikkat dağınıklığı tedavisi konya, dikkat dağınıklığı nedenleri ve çözüm yolları, erişkinlerde dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğunu yenmek, yetişkinlerde hiperaktivite ve dikkat eksikliği belirtileri, hiperaktivite nedenleri psikolog, hiperaktivite tedavisi psikoloji merkezi, yetişkinlerde dikkat eksikliği egzersizleri psikolog, yetişkinlerde dikkat eksikliği nedenleri gibi bir çok hizmet vermekte ve bu problemin çözümünü gerçekleştirmekteyim.

Fobi ve korkular bir çok insanın sahip olduğu bir psikolojik problemdir. Ancak bu fobilerin derecesi kişinin hayatına oldukça fazla etki edebilmektedir. Fobi terapisi alanında fobi tedavisi konya, korku tedavisi konya, fobi tedavi merkezleri, fobi tedavisi psikolog konya, özgül fobi tedavisi psikolojik terapi merkezi, özgül fobi tedavi yöntemleri, fobi terapisi çeşitleri konya, korku terapisi konya psikolog gibi bir çok psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri vererek insanların hayatlarına sağlıklı bir şekilde devam etmelerini sağlamaktayım.

Yetişkinlere yönelik verdiğim danışmanlık hizmetlerinden birisi de meslek seçimi ve kariyer yönetimi hizmetleridir. Meslek seçimi kişinin bir ömür boyu icra edeceği mesleği belirlemesi ve hayatı boyunca bu seçimi ile yaşaması açısından son derece önemli ve kritik bir süreçtir. Bu hizmetimiz içerisinde kariyer yönetim süreci, kariyer yönetimi konya, kariyer yönetimi psikolog, kariyer yönetim modelleri, meslek ve kariyer yönetimi danışman psikoloğu, kariyer yönetimi danışmanlığı konya, kariyer yönetimi kurumsal psikolog, meslek seçimi ve kariyer yönetimi danışmanlık hizmetleri konya gibi bir çok konuda hizmet vermekte ve bu seçimin en doğru şekilde yapılmasını sağlamaktayım.

Kimlik bunalımları bir çok insanın içten içe yaşadığı ve hiç kimseye göstermediği problemlerden birisidir. Kimlik karmaşası ve kimlik bunalımı yaşayan bireylere dissosiyatif kimlik bozukluğu belirtileri, dissosiyatif kimlik bozukluğu olanlar, dissosiyatif kimlik bozukluğu nedir, dissosiyatif kimlik bozukluğu makale, dissosiyatif füg tedavisi, dissosiyatif amnezi terapisi psikolog konya, çoklu kişilik bozukluğu nasıl anlaşılır, çoklu kişilik bozukluğu belirtileri gibi hizmetlerimiz ile destek olmaktayım.

Kimlik bozukluğu problemi ile sıklıkla karıştırılan problemlerden birisi de kişilik bozukluğu problemidir. Kişilik bozukluğu probemi yaşayan kişilere paranoid kişilik bozukluğu özellikleri, bağımlı kişilik bozukluğu tedavisi, kişilik bozukluğu belirtileri, borderline kişilik bozukluğu özellikleri, çoklu kişilik bozukluğu belirtileri, borderline kişilik bozukluğu tedavisi konya, histrionik kişilik bozukluğu tedavisi, borderline kişilik bozukluğu tedavisi, narsist kişilik bozukluğu çeşitleri, ileri derecede antisosyal kişilik bozukluğu, antisosyal kişilik bozukluğu dsm 5, histrionik kişilik bozukluğu nedenleri, çekingen kişilik bozukluğu tedavi yöntemleri, bağımlı kişilik bozukluğu tanı kriterleri, bağımlı kişilikten kurtulma yolları, kişilik bozukluğu belirtileri nelerdir, a tipi kişilik bozukluğu tedavisi, kişilik bozuklukları çeşitleri nedenleri gibi bir çok psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri sunarak bu problemlerini tedavi etmekteyim.

Günümüzde bir çok insanın yaşadığı ve en yaygın psikolojik problemlerden birisi olan kronik yargunluk sendromu konusunda kronik yorgunluk belirtileri, kronik yorgunluk nedenleri, kronik yorgunluk sendromu tedavi merkezi konya, kronik yorgunluk tedavisi, psikolojik yorgunluk terapisi konya, kronik yorgunluk sendromu tanı kriterleri, kronik yorgunluk sendromu ve fibromiyalji tedavisi konya gibi hizmetler vermekte ve bu sorunlarından kurtulmalarını sağlamaktayım.

Bir diğer psikolojik problemden birisi olan ve halk arasında takıntı hastalığı olarak da bilinen obsesif kompulsif bozukluk tedavisi diğer problemlere göre daha kolay olan psikolojik problemlerden birisidir. Obsesif kompulsif bozukluk ile ilgili obsesif kompülsif bozukluk tedavisi konya, okb tedavisi psikolog konya, obsesif kompulsif bozukluk tedavi fiyatları, obsesif kompulsif bozukluk ilaçsız tedavi, takıntı hastalığı terapisi konya, takıntı terapi merkezi psikolog, obsesif kompulsif bozukluk nasıl geçer, takıntı hastalığı ilaçsız nasıl tedavi edilir, obsesif kompulsif bozukluk geçermi, obsesif kompülsif bozukluk ne demek, takıntı hastalığı nasıl geçer, obsesif kompulsif bozukluk tedavisi ne kadar sürer gibi hizmetler sunmaktayım.

Öfke kontrolü problemleri günümüzde özellikle erkeklerde sıklıkla görülmekte olan psikolojik problemlerden birisidir. Öfke kontrolü ile ilgili öfke kontrolü terapisi konya, öfke kontrolünde kaplumbağa tekniği, öfke kontrolü teknikleri, öfke kontrol bozukluğu testi, öfke kontrol bozukluğu belirtileri, öfke kontrolü tedavisi psikolog, öfke kontrolü tedavi merkezi konya, öfke kontrolü nedir, öfke kontrolü tedavisi ne kadar sürer, öfke kontrol bozukluğu nasıl tedavi edilir gibi bir çok konuda hizmet sunmaktayım.

Özgüven eksiklği problemi hemen hemen her yaştan ve cinsiyetten insanda görülen oldukça yaygın bir problemdir. Özgüven eksikliği ile ilgili özgüven eksikliği çözümleri, özgüven eksikliği psikolog konya, özgüven eksikliği tedavi merkezi konya, özgüven eksikliği terapisi konya, özgüven eksikliği tedavi merkezi konya, özgüven eksikliği terapi merkezleri konya, çoçuklarda özgüven eksikliği terapileri psikolog konya, özgüven eksikliği nasıl aşılır, özgüven eksikliği nasıl giderilir, çoçuklarda özgüven eksikliği nasil giderilir gibi bir çok psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri vermekteyim.

En sık karşılaşılan psikolojik problemlerden birisi olan panik atak pronlemi de tedavisi mümkün olan psikolojik problemlerden birisidir. Panik atak problemi ile iligili panik atak krizi terapi merkezi konya, panik atak belirtileri ve sebepleri, panik bozukluk belirtileri, panik bozukluk tedavisi psikolog konya, panik atak rahatlama egzersizleri, panik atak sebepleri, panik atak terapi türleri, panik ataklardan kurtulmanin yollari, panik atak anında nefes egzersizleri, panik atak terapisi konya, panik atak iyilesme evreleri, panik atak ve depresyon tedavisi konya, panik atak başlangıcı belirtileri, uzun süreli panik atak terapileri merkezi konya gibi hizmetler vermekte ve bu problemi yaşayan kişilerin sağlıklı bir hayat sürmelerini sağlamaktayım.

Stres günümüzde hemen hemen tüm insanların yaşadığı problemlerden birisidir. Ancak bu problemin derecesi ve yol açtığı problemlerin derecesi arttıkça psikolojik destek almak kaçınılmaz hale gelmektedir. Stres bozukluğu problemi yaşayan bireylere stres yönetimi konya psikolog, işletmelerde stres yönetimi, akut stres bozukluğu tanı kriterleri, post travmatik stres bozukluğu tanı kriterleri, kronik stres bozukluğu nedir, post travmatik stres bozukluğu vaka örneği, kronik posttravmatik stres bozukluğu, duygusal stres bozukluğu, post travmatik stres bozukluğu dsm 5 tanı kriterleri, post travmatik stres bozukluğu tedavisi, post travmatik stres bozukluğu dsm 5, akut stres bozukluğu dsm 5, post travmatik stres bozukluğu ölçeği, post travmatik stres bozukluğu tedavisi gibi hizmetler vererek bu problemden kurtulmalarını sağlamaktayım.

Stres bozukluğu ve depresyon ile benzer problemlere yol açan travma problemi de bu sorunlardan çok daha ağır bir şekilde yaşanan ve kişinin hayatını kabusa çeviren problemlerden birisidir. Travma problemi yaşayan bireylere travma sonrası stres bozukluğu tedavisi konya, travma tedavisi konya psikolog, psikolojik travmalar tedavisi, tssb tedavi yöntemleri, post travmatik stres bozukluğu tanı kriterleri, post travmatik stres bozukluğu vaka örneği, post travmatik stres bozukluğu ölçeği, travmatik stres belirti ölçeği gibi hizmetler sunmakta ve eski mutlu günlerine geri dönmelerini sağlamaktayım.