Hakkımızda

Uzman Psikolog Deniz Akıncı olarak Konya’da Psikon Psikolojik Destek ve Terapi Merkezi’nin kurucusu ve yöneticisi olarak bir çok psikolojik problemlerin çözümünde Konya halkına hizmet vermekteyim. Aile danışmanlığı hizmetlerim başta olmak üzere yetişkinlere yönelik psikolojik problemlerin tedavisi için terapi hizmetleri ve çocuk ve gençlere yönelik pedagojik hizmetler sunmaktayım.

Konya’da aile danışmanlığı, evlilik ve boşanma terapileri hizmeti sunmakta ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim. Aile danışmanlığı hizmetimiz içerisinde en iyi evlilik terapisti, evlilik terapisi fiyatları konya, evlilik terapisti tavsiye, evlilik terapisti ücretleri, evlilik terapistine gidenler, evlilik terapisti yorum, evlilik terapisti konya fiyatları, evlilik danışmanına gidenler, evlilik öncesi kaygılar, evlilik öncesi psikoloji testi, evlilik sendromu belirtileri, evlilik öncesi danışmanlık konya, evlilik öncesi kararsızlık sendromu gibi bir çok konuda psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri vermekteyim.

Konya’da psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri sunan Konya’nın en iyi aile danışmanlarından birisi olarak yetişkin terapisi hizmetlerimiz ile psikolojik problem yaşayanlara terapi ve danışmanlık sunmaktayım. Yetişkin bireylere yönelik danışmanlık ve terapi hizmeti verdiğimiz problemler sırasıyla kişilik bozukluğu tedavileri, panik atak terapileri, depresyon terapileri, aile içi iletişim problemleri danışmanlığı, paranoid kişilik bozukluğu ve borderline kişilik bozukluğu tedavileri, travma terapisi, anksiyete bozukluğu tedavisi, kimlik bunalımı terapileri, anoreksiya nervoza terapisileri ve beslenme danışmanlığı, fobi terapileri, korku terapisi, özgüven eksikliği terapileri, meslek ve kariyer yönetimi danışmanlığı, öfke kontrolü tedavileri, iletişim bozuklukları danışmanlığı, stres ve bunalım terapileri, dikkat eksikliği tedavileri ve hiperaktivite tedavileri gibi problemlerde psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri sunmaktayım.

Verdiğim tüm bu psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetlerime ek olarak uzman pedagog olarak çocuk psikolojisi alanında bebeklere, çocuklara ve ergenlik çağındaki gençlere vermiş olduğum pedagolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri de vermekteyim. Çocuk psikolojisi hizmetlerim içerisinde oyun terapileri, filial terapiler, disleksi tedavisi, okul fobisi terapileri, otizm danışmanlığı, anksiyete problemleri tedavisi, özgüven problemleri terapileri, vücudunu tanıma eğitimleri ve danışmanlığı, konuşma bozukluğu ve kekemelik tedavisi, sınav kaygısı terapileri, ergen danışmanlığı, intihar eğilimi terapileri, wisc-r 4 zeka testi ve wisc-r 5 zeka testi uygulamaları ve pozitif ebeveynlik eğitimleri gibi bir çok problem ve konularda psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri sunmaktayım.